2016 yılında Gezici Grup Gayrimenkul Tic.Ltd. Şti. olarak kurulduk. 2018 yeni birikimlerin katılımı ,yeni sermaye artırımlarım ile Gezici Grup Finans Danışmanlık olarak büyümeye devam eden finans piyasalarında yetkili hizmet veren Türkiye’nin ilk ve en büyük kredi danışmanlık kurumuyuz.

İletişim

Finans Hizmeti

Finansal Planlama Nedir?

Finansal planlama süreci yöneticilerin yatırım kararları almasına, somut hedefler belirlemesine ve belirli performans standartları oluşturmasına olanak sağlar. Finansal planlamanın yapılmasının amacı risklerin en aza indirilmesi değil, hangi risklerin alınmaya değer olduğunun belirlenmesidir.

Finansal Planlamada Dikkat Edilmesi Gerekenler 

Finansal planlama rehberi hazırlarken, uzun ya da kısa vadeli planlama yapabilirsiniz. Sağlıklı bir finansal planlama rehberi oluşturmak ve maddi varlıklarınızı bu plan dahilinde yönetmek istiyorsanız, dikkat etmeniz gereken bazı planlama aşamaları vardır. Şirketlerin ya da işletmelerin faaliyet raporları analiz edilmeli, üretim ve pazarlama maliyetleri hesaplanmalı, genel işleyiş giderleri de göz ardı edilmemelidir.

• Kişi, kurum ya da şirketlerin maddi durumuyla ilgili gerçek verilerin toplanması

• Gelecek planları ve beklentilerin belirlenmesi

• Tüm verilerin değerlendirilmesi

• Stratejik bir plan oluşturulması ve izlenecek yolun belirlenmesi